Abiye kategorisinde ürün bulunamadı.

Anasayfa'ya dönmek için tıklayınız

Abiye (0)

Abiye

Etkinliklerin ışıltılı yüzü abiyeler sizi özel günlerinizde mükemmel bir görünüme kavuşturacak. Tüllü, işlemeli, payetli ve dantelli modelleriyle abiyeler, sizi stilinize uygun bir şıklığa kavuşturmak için farklı modellerle yerini alıyor. Daha farklı ve şık görünümleri için saten ve volanlı modellerini tercih edebileceğiniz abiye modelleri, gardırobunuzda eksik olmaması gereken parçalardan yalnızca biri.

Payetli abiye

Abiye elbiselerin popüler detayı payetler, bu sene de moda olmaya devam ediyor. Özellikle dar ve mini modellere apayrı bir şıklık kazandıran bu payetli modelleri bir de mor, mavi, pembe gibi geçişli renklere sahip payet detayları ile deneyin.

Saten abiye

Parlak diğer kumaşların da abiye elbiselerde kullanılmaya başlamasıyla yıldızı parlayan bu model, volan detaylarıyla sizi enerjik ve farklı bir noktaya konumlayacak. Derin yırtmaç ve spagetti askı gibi detaylarla çekiciliğini katlayan bu modeli denemek için acele edin.

Tül, işleme, payet ve dantel gibi birçok farklı detay barındıran klasik abiye modellerini ve volan, spagetti askı gibi detaylar barındıran enerjik ve özgün saten abiye modellerini m15’ten satın alabilirsiniz.