Body kategorisinde ürün bulunamadı.

Anasayfa'ya dönmek için tıklayınız

Body (0)

Body

Hem yazın şıklık hem de kışın rahatlık için sıklıkla tercih edilen parçalardan olan body modelleri, modanın nabzını tutmaya devam ediyor. Moda detayları bünyesinde barındırmaya alışık olan bu model, size modanın şıklığını sunacak.

Sade body

Kışın ve sade şıklığın olmazsa olmazı sade body modelleri, gardırobunuzda yer açmak isteyeceğiniz türden bir ihtiyaç. Kullanmaya başlayanların bir daha bırakamadıkları alışkanlık yaratan bu parçayı öncelikle klasik stiller ile keşfedin.

Metal aksesuarlı body

Moda detayları ile şıklığının zirvesine ulaşan bu model, arkadaş davetlerinde günlük bir ışıltı yakalamak için ideal. Derin v yakalı, halka aksesuarlı özellikle siyah renkteki body modelleri ile mükemmel görünün. Kot pantolon ile son derece zahmetsiz bir şıklığa kavuşmanın mümkün olduğu bu parça ile müthiş hissedeceksiniz.

İster kış soğuklarından korunmak ister stilinizi ortaya koymak için olsun body modelleri, sizi asla pişman etmeyecek parçalardan. Rengârenk sade bodyleri ve günümüz moda detaylarından izler taşıyan metal aksesuarlı body modellerini m15 aracılığıyla satın alın.