Etek (24)

Etek

Feminen görünümün öne çıkan parçalarından olan etekler, farklı stillerde zengin model çeşitliliği ile stilinizi belirginleştirmenize imkân tanıyacak. Her mevsim, birçok kadın tarafından tercih edilen bu anahtar parçayı ister klasik ister moda detaylar ile keşfe çıkın. Her türden stili, detayı ve boyu kendisine şık bir şekilde uyarlamayı başaran bu modeller şıklığınızın daimi bekçileri olacak.

Mini etek

Topuklu ayakkabı ile şıklığın zirvesine oturan bu model, mükemmel görünümün anahtar parçalarından. Dar kesim, normal bel ve siyah bir mini etek kurtarıcınız olabilir. Formal etkinliklerde son derece kullanışlı olan bu etek gardırobunuzda mutlaka olmalı.

Maxi etek

Casual rahatlığın simgelerinden olan maxi (uzun) etekler düz, pileli, çan gibi kesim ve modellerle hareketli detayları rahatlık ile birleştiriyor. Floral, etnik desenler ve parlak metalik tonlarla da öne çıkmaya başlayan bu şık parçayı keşfedin.

Siyah, dar kalıp bir mini eteğin etkisini ve saten, volan detaylı maxi bir eteğin görkemini keşfetmek için alışverişinizi zengin ürün çeşitliliği barındıran m15’den yapın.