Hırka kategorisinde ürün bulunamadı.

Anasayfa'ya dönmek için tıklayınız

Hırka (0)

Hırka

Kış aylarının vazgeçilmez parçalarından biri olan hırkalar, kışa uyumlu sarı, kahve ve hardal gibi sıcak renklerle öne çıkıyor. Moda detaylar ile arası pek iyi olmayan bu parça, sade görünümüyle şıklığınıza şıklık katacak. Sadeliğin getirdiği şıklığı deneyimlemek için hırka modellerine mutlaka göz atın.

Kısa hırka

En popüler hırka modellerinden biri olan kısa veya normal uzunluktaki hırka modelleri, casual şıklığın önemli parçalarından biri. Bordo, hardal ve orman yeşili gibi renklerle sıcak bir kombin oluşturacak bu modeli deneyin. Etnik desenli modeller ile de adından söz ettiren bu model, sokak stili içinde de öne çıkıyor.

Uzun hırka

Moda ile arası iyi olmayan hırka modelleri içinde dahi moda olan tek model olan ayak bileği uzunluğundaki hırkalar, son derece şık bir görünüm sunuyor. Topuklu botlar ile müthiş bir görünüm elde edeceğiniz bu parçayı keşfedin.

İster casual kombinler için kısa hırka modelleri ister havalı bir görünüm için uzun hırkaları tercih edin, m15 alışveriş sitemizde tüm hırka modellerine ulaşabilirsiniz.