Jean Pantolon (24)

Pantolon

Hem spor hem klasik stil kombinlerin içinde yerini alan pantolonlar, her kadının başucu parçalarından biri. Şıklık ve rahatlığın aynı anda arzulandığı zamanlarda modaya ayak uyduran detayları ile kurtarıcınız olacak. Her kadının gardırobunda rahatlıkla bulabileceğiniz yegâne parçalardan biri olan pantolonlar, stilinizden ödün vermeden şık kalmanızı sağlayacak.

Kot pantolon

Sokak stili, casual ve spor şıklığın vazgeçilmez parçası kot pantolonlar, her sene farklı detaylarla kendini yenilemeye devam ediyor. İster moda detayları takip ederek ister klasik detaylardan vazgeçmeden kot pantolonların havalı görünümünden yararlanabilirsiniz.

Kumaş pantolon

Stiliniz olmasa dahi, gardırobunuzda bulunduracağınız sade bir kumaş pantolon, sizi ani etkinlik davetlerinin yarattığı tedirginlikten şık bir şekilde kurtaracak. Artık moda detaylara daha fazla ayak uydurmaya başlayan bu zamansız ve kullanışlı parçayı keşfedin. Siyah ve beyaz tonlar, size şık bir görünüm kazandırdığı kadar zarif bir duruşa da sahip olmanızı sağlayacak.

İster günlük kullanım için moda detaylar barındıran kot pantolonlar ister klasik, ofis stili kumaş pantolonlar olsun, pantolon satın almak istediğinizde sitemiz m15 her zaman yanınızda.