Mont & Kaban kategorisinde ürün bulunamadı.

Anasayfa'ya dönmek için tıklayınız

Mont & Kaban (0)

Ceket

Dış giyimin yeniliklere en açık parçası olan ceketler, bu sene de moda detayları tüm çarpıcılığıyla taşımaya devam ediyor. İster soğuktan korunmak için ister stilinizi ortaya koymak için olsun, ceketler elde etmek istediğiniz şıklığın aranılan parçaları olacak. Birçok stilde birçok farklı detay ve birçok farklı model ile karşımıza çıkan bu parça bu yönüyle çok fazla kombin imkânı da sunuyor.

Kot ceket

Spor şıklığı ve sokak stilinin vazgeçilmez parçası kot ceketler nakış, yama ve payet gibi detaylarla farklı ve göz alıcı modeller ortaya koymaya devam ediyor. Stilinize uygun bir parça ile oldukça casual bir şıklık elde edebileceğiniz bu parçayı mutlaka deneyimleyin.

Deri ceket

Biker gibi modelleriyle adeta modayı kasıp kavuran bu parça, size havalı ve asi bir görünüm katacak. Diğer parçalar gibi, günümüz moda akımlarından detaylar barındıran bu parçayı keşfetmek için acele edin.

Sade ve minimal parçalardan yana olan kadınların kış ve bahar kombinlerinin vazgeçilmez parçaları olan bu ceket modellerini m15 aracılığıyla keşfedin.