Resim Slopet Etek %40
Son 3 Ürün

Slopet Etek

109,50 TL 65,70 TL

Slopet (1)

Slopet

Son zamanlarda özellikle kot olarak karşımıza çıkan slopet modelleri enerjik, canlı ve farklı bir stilin en önemli parçası görünümünde. Farklı ve göz alıcı kombinlerin anahtar parçası olan slopet modelleri, size özgün bir stil vaat ediyor. İster casual, ister spor hatta isterse ofis stili olsun, slopet modeller, farkınızı yansıtmanız için mükemmel bir parça.

Kot slopet

Etek ve pantolon gibi iki farklı görünümüyle slopetler, günlük ve sokak stilinize hareket katacak. Popüler moda detayları ile kendini ortaya koyan bu kot slopet modellerini mutlaka deneyin. Beyaz, sarı, yeşil gibi renkler ile de karşımıza çıkan bu modeller stilinizi farklı ve özgün kılacak.

Kumaş slopet

Kumaş slopet modelleri ile ofiste adınızdan söz ettirin. Özellikle siyah, etekli ve belden askılı modeller, klasik gömlekler ile müthiş bir uyum yakalıyor. Ofis stilinizi kumaş slopet modelleri ile özgün bir hale getirmek için acele edin.

İster spor ve casual şıklık ve sokak stili ister ofis stili için olsun, slopet modellerini mutlaka deneyin. Slopet modellerini m15’ten satın alabilirsiniz.