Resim Vena Kelly Armürlü Pudra Şort %40
Resim Jimmy Key Beyaz Şort %40
Son 3 Ürün

Jimmy Key Beyaz Şort

69,99 TL 41,99 TL
Resim Kısa Kumaş Şort %40
Son 2 Ürün

Kısa Kumaş Şort

159,99 TL 95,99 TL

Şort (4)

Şort

Renkli kombinlerin mimarı şortlar, yaz aylarında sizi sıcak havalardan korurken stilinizi de ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak. Günlük kullanımın yanında bohem, spor, vintage vb. birçok stilin aranılan parçalarından olan şortlarla yarattığınız yenilikçi kombinlerin sizi şaşırtmasına izin verin. Bir zamansız klasik olan kot şort ve klas bir parça olan keten şortlar ile bunu başarmak çok kolay. Birçok farklı stil, renk, desen ve materyalde üretilmiş binlerce şort modeline ürün çeşitliliği ile benzerlerinden sıyrılan sitemiz m15 aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kot şort

Özellikle yüksek bel mini modellerle öne çıkan kot şortlar, size mükemmel bir görünüm kazandırmak için yerini aldı. Birçok farklı ortama ve farklı stillerde kombinlere uyum sağlama özelliği ile önemli bir yere sahip olan kot şort modelleri modaya ayak uydurmuş yeni detaylarıyla sizleri bekliyor.

Keten şort

Havalı ve klas bir görünümün vazgeçilmez materyali keten ile üretilmiş şortlar sizde alışkanlık yapacak. Alaçatı akımı ve plaj stili ile hayatımızın en derinlerine işlemiş bu şık şortlar geniş kullanım alanıyla diğer şort modelleri arasından kolaylıkla sıyrılıyor.