Tulum & Salopet (6)

Tulum

Enerjik detaylarını yaz güneşinden alan tulumlar cıvıl cıvıl renkleri, casual şıklığı ve görkemi ile göz dolduruyor. Yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından biri olan tulumlar, zahmetsiz şıklığın önde gelen temsilcilerinden. Kombinleme kolaylığına ek olarak şık detayları da popülerleştiren bu modeller moda bir parçaya sahip olduğunuzdan emin olacak. 

Floral tulumlar

Yükselen trend floral tulumları mutlaka keşfedin. Özellikle palmiye desenli materyallerle öne çıkan bu tulum modelleri yazın enerjisini içinizde hissetmenize yardımcı olacak. Çiçekli desenlerle de oldukça görünür hale gelen bu modeller, günlük veya plaj şıklığını tamamlamak için birebir.

Mini tulumlar

Modası hiçbir zaman geçmeyen bu nadide parça, bu yaz da klasik renkler ile şıklığınıza şıklık katacak. Parlak ve ışıltılı modeller ile modaya ayak uydururken; etnik ve floral desenli modeller ile casual şıklığı kolayca elde edebilirsiniz.

Detayları minimal hale geldikçe yükselen bu parçayı günümüz moda akımlardan esintilerle karşılayın. İster günlük ister klasik olsun, sizi şıklık yarışında bir adım önde gösterecek bu parçayı alışveriş sitemiz m15 aracılığıyla deneyimleyin.