Kareli Tunik Gömlek
Son 3 Ürün
Çizgi Desenli Tunik
Son 2 Ürün
Geometrik Desenli Tunik
Son 1 Ürün
Kendinden Kolyeli Tunik
Son 2 Ürün
Kendinden Kolyeli Tunik
Son 3 Ürün
Kendinden Kolyeli Tunik
Son 3 Ürün
Kemerli Siyah Kadın Tunik
Son 1 Ürün
Resim Jimmy Key Kırmızı Gursin Tunik %40
Son 3 Ürün
Resim Jimmy Key Gri Gursin Tunik %43

Jimmy Key Gri Gursin Tunik

69,99 TL 39,99 TL

Tunik Bluz (15)

Tunik

Bol kalıp modellerle bambaşka bir hava yakalamanıza olanak tanıyan tunikler, rahatlık ve şıklığın nadir buluşma noktalarından birisi. Parlak renkler ve göz alıcı desenlerle farkını ortaya koyan tunik modelleri yıllara adeta meydan okuyor. Birçok farklı stilde birçok farklı model ile karşımıza çıkan bu parçayı mutlaka deneyimleyin.

Asimetrik tunikler

En popüler tunik modellerinden biri olan asimetrik tunikler, kombinini ve dolayısıyla stilini hareketlendirmek isteyenler için mükemmel bir tercih. İster şifon ister casual olsun, asimetrik kesim tunikler enerjinizi yansıtmak için birebir.

Detaylı tunikler

Günümüz moda akımlarından izler taşıyan bu parçalar sizi modayı takip ettiğiniz için şanslı hissettirecek. Popüler detaylar konusunda oldukça cömert olan bu parça şıklık konusunda da beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya kararlı.

Şık, rahat, hareketli ve moda kombinler yaratmanın kolay olduğu bu parçayı özgün detaylar ile deneyimleyin. Günümüz modasının öne çıkardığı detayların farklı şekillerde kullanıldığı tunik modelleri sizi oldukça farklı bir konuma yerleştirecek. Moda akımlarının izinden giden şık ve rahat tunik modellerine m15 aracılığıyla zahmetsizce ulaşabilirsiniz.